Aangeboden: brugmansia en acnistus australis
4 augustus 2012 - We hebben iets te veel kuipplanten en moeten er wat kwijt. Aan mensen die een serre hebben of ze goed kunnen laten overwinteren.
|
|
|
|
|
Een brugmansia heeft een trompetvormige bloem die tegen de avond sterk geurt. Ze bloeit weelderig. We hebben witte, gele en roze brugmansia's. Van elke willen we er twee houden, dus enkele gele en witte moeten weg. Ze zijn groot, d.w.z. tot pakweg 180 cm. Als ze eind oktober naar hun winterplek moeten kunnen ze hard worden teruggesnoeid. Vorstvrij is belangrijk. Licht is prettig. Het zijn makkelijke en harde planten. |
||
|
|
|
|
|
We hebben witte en blauwpaarse acnistus australis. De vorm van de bloem lijkt hetzelfde. De ene hebben we ooit uit zaad opgekweekt, de ander gekocht. Ze zaaien zich uit (in de eigen pot) en zo zijn ze ook te vermeerderen. Hoewel officieel niet winterhard, is er bij ons kennelijk een zaadje op de goede plek gevallen. Want een groeit er buiten tegen de verwarmde kas in de volle grond. Deze strenge winter is ze tot de grond kapotgevroren, maar groeide gewoon weer op. |
||
Prijs? Potvergoeding
Ach, de potten hebben wat gekost, dus een leuke onkostenvergoeding kunnen we waarderen. In het andere geval gaan ze namelijk door de hakselaar en op de composthoop - dan hebben we nog de potten.
Interesse?
Mail of bel ons. Zie contactgegevens.






