Contact
Afhalen
Als u olijfolie wilt tappen, kaas of andere waren uit onze webwinkel wilt afhalen, dan zijn dit de globale openingstijden:
|
Maandag |
10:00 - 12:30 & 14:00 - 17:30 |
|
Dinsdag |
10:00 - 12:30 & 14:00 - 17:30 |
|
Woensdag |
gesloten |
|
Donderdag |
gesloten |
|
Vrijdag |
's morgens gesloten 14:00 - 17:30 |
|
Zaterdag |
10:00 - 12:30 & 14:00 - 17:30 |
|
Zondag |
gesloten |
We zijn er over het algemeen zeven dagen per week. Dat moet ook wel met zo'n erf. Maar niets is zeker. We kunnen ook de boel dichtgooien en zijn best bereid om u ook 's avonds van dienst te zijn.
Bel altijd eventjes: 06 53 26 13 88 of 0317 350 310 of vul ons contactformulier in. Better safe than sorry.
Adres
Utrechtseweg 433
6865 CL Doorwerth
Dat is de N225, tussen Arnhem en Wageningen. Dicht bij de A50.
Route
Ècht milieubewuste mensen nemen natuurlijk het openbaar vervoer. Maar dat is soms mijl op zeven. Zeker als u van ver komt. Op doordeweekse dagen rijdt er, overdag, om het kwartier een bus langs.
Per bus:
Vanaf
Centraal Station Arnhem buslijn 86S of 51 nemen. (Reistijd 21-27 minuten)
Vanaf station Ede-Wageningen buslijn 86S nemen. Of 88 en dan bij busstation in Wageningen op 86S overstappen. (Reistijd 40-54 minuten.) In beide gevallen: halte Mooi-Land, 100 meter van ons vandaan.
MergenMetz weergeven op een grotere kaart
Per auto:
Vanuit het westen (A12) en noorden (A50/A12) volg vanaf de A12 de A50 naar het zuiden. Neem de eerste afrit Wageningen, Oosterbeek, Renkum. Bovenaan linksaf, over de A50. De weg versmalt zich vrij snel naar twee rijstroken en na een slinger komt u bij een kruispunt met verkeerslichten: Kievitsdel. Rechtdoor. Na pakweg 300 meter aan uw linkerhand. "Daar waar rechts de P-strook begint is het links." Op de rechter poer bij de poort staat groot 433.
Vanuit het westen (A15) of zuiden (A50) volg de A50 noordwaarts. Na afrit Heteren, de brug over de Nederrijn over, de afrit rechts nemen (deze afrit is vanaf Heteren feitelijk de rechter rijbaan). Bovenaan rechtsaf, richting Oosterbeek, Arnhem. De weg versmalt zich vrij snel naar twee rijstroken en na een slinger komt u bij een kruispunt met verkeerslichten: Kievitsdel. Rechtdoor. Na pakweg 300 meter aan uw linkerhand. "Daar waar rechts de P-strook begint is het links." Op de rechter poer bij de poort staat groot 433.



